26
mei
Techport Innovation Centre / 13:00 - 17:00

Activatieworkshop: AI zelf uitproberen

Ontdek de kracht van AI voor jouw bedrijf.

Slim aan de slag met Artificial Intelligence (AI)? Techport organiseert in mei twee inspirerende workshops om bedrijven in de maak- en onderhoudsindustrie in de IJmond te helpen bij het verkennen, verdiepen en toepassen van AI. 

Deze workshops zijn onderdeel van een bredere AI-reeks waarmee Techport en Innomics mkb’ers en grotere organisaties ondersteunen bij het benutten van slimme technologie in hun bedrijfsvoering. 

Programma:
🔹 Activatieworkshop – AI zelf uitproberen 
📅 Maandag 26 mei | 13:00 – 17:00 
📍 Techport Innovation Centre, Kanaalstraat 7, IJmuiden
In deze verdiepingssessie ga je na de inspiratieworkshop verder actief aan de slag met tools zoals ChatGPT, Copilot en Claude. Je leert hoe je AI Agents kunt aanmaken en hoe je met data en AI-tools jouw processen slimmer maakt. Laptop en een (gratis of premium) account op ChatGPT is vereist. 
De activatieworkshop is gratis voor Techport Plusbedrijven en €500 voor niet-leden.

👥 Liever een workshop op maat? 
Wil je met meerdere collega’s deelnemen of specifiek inzoomen op de situatie binnen jouw organisatie? Dan is een incompany training mogelijk. Vanaf €2.500 bieden wij een maatwerktraject bij jou op locatie of in een trainingsruimte bij het Techport Innovation Centre. Vraag een offerte op bij Vincent via vincent.smit@techport.nl

💡 Waarom meedoen? 

  • Ontdek de kansen van AI voor jouw sector 
  • Verhoog de efficiëntie van je processen 
  • Bespaar tijd door repeterende taken te automatiseren 
  • Verbeter het salesproces in het vinden, selecteren, overtuigen en behouden van klanten 
  • Laat je inspireren door voorbeelden uit de praktijk 
  • Kom in contact met andere ondernemers uit de regio 

📞 Interesse of aanmelden? 

Aanmelden – Activatieworkshop AI – 26 mei

Voor- en achternaam